Pomohli nám - Prispievatelia







GENTLEMAN, s.r.o.
http://www.gentleman.sk
e-mail: info@gentleman.sk




Nadácia SPP
http://www.nadaciaspp.sk/

eBIT, s.r.o.



eBIT, s.r.o.

Typoline

Typoline
GRAFICKÉ ŠTÚDIO
e-mail: typoline@hpt.sk

Slovanet a.s.

Slovanet a.s.
INTERNET PROVIDER
http://www.slovanet.sk
e-mail: slovanet@slovanet.sk

SAP Slovensko, s.r.o.

SAP Slovensko, s.r.o.
http://www.sap.sk
e-mail: sap@sap.sk

EuroPrint, s.r.o.

EuroPrint, s.r.o.
REGISTER ORGANIZÁCIÍ SR A ŠKOLENIA
http://www.europrint.sk
e-mail: info@europrint.sk

Microsoft

Microsoft
http://www.microsoft.com/slovakia
e-mail: microsoft@microsoft.sk

Amylum Slovakia, s.r.o.

Amylum Slovakia, s.r.o.


DATA, s.r.o.

DATA, s.r.o.
VÁŠ PARTNER PRE DÁTOVÚ KOMUNIKÁCIU
http://www.data.sk
e-mail: data@data.sk

Hauerland


http://www.hauerland.sk/
e-mail: hauerland@rainside.sk

D&D spol s r.o.

D&D spol s r.o.
OGRANIZÁTOR VÝSTAV A REALIZÁTOR EXPOZÍCIÍ
http://www.ddstudio.sk/
e-mail: cofax@ddstudio.sk

SURPACK - VL, a.s.

SURPACK - VL, a.s.

Typocon, s.r.o.

Typocon, s.r.o.
GRAFICKÉ ŠTÚDIO A DIDGITÁLNA TLAČ
http://www.typocon.sk
e-mail: typocon@typocon.sk

CK Leonardo

CK Leonardo
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
http://www.leonardo.sk
e-mail: ck@leonardo.sk

WEIDLER & PARTNER, s.r.o.

WEIDLER & PARTNER, s.r.o.
DARČEKOVÉ PREDMETY
http://www.weidler.sk
e-mail: sales@weidler.sk

Gerlach Slovakia a.s.

Gerlach Slovakia a.s.
GRAFICKÉ ŠTÚDIO A TLAČ

Diskus, s.r.o.

Diskus, s.r.o.
DÁTOVÉ MÉDIÁ
http://www.diskus.sk
e-mail: mail@diskus.sk

SPS Nitra

SPS Nitra
VYŠÍVANIE TEXTÍLIÍ
http://www.stickerei.sk
e-mail: sps_head@mail.pvt.sk

Purgina spol s r.o.

Purgina spol s r.o.
TLAČ ETIKIET
http://www.purgina.sk
e-mail: purgina@purgina.sk


Hlavné mesto SR Bratislava

Hlavné mesto SR Bratislava
ŠTÁTNA SPRÁVA
http://www.bratislava.sk


Dopravný podnik mesta Bratislava

Dopravný podnik mesta Bratislava
MESTSKÁ DOPPRAVA
http://www.dpb.sk


Incheba, a.s.

Incheba, a.s.
VÝSTAVNÉ A KONGRESOVÉ CENTRUM
http://www.incheba.sk


Softmedia, s.r.o.

Softmedia, s.r.o.
MULTIMEDIÁLNE PREZENTÁCIE A INFORMAČNÉ SYSTÉMY


Dury, s.r.o.

DURY s.r.o.
KLAMPIARSKE A LAKOVNÍCKE PRÁCE A PREDAJ AUTOLAKOV PPG
e-mail: dury@nextra.sk


Image Supplies s.r.o.

Image Supplies s.r.o.
SPOTREBÁK + SERVIS pre Tlačiarne, Kopírky, Faxy
http://www.isup.sk
e-mail: office@isup.sk


A ďalší ...